Rozpis a výsledky 2016/2017 – III. třída sk. A

 

1. kolo

Sobota 27.8. 2016 17:00 Chrustenice 1:2 Zdejcina
Sobota 27.8. 2016 17:00 Všeradice 5:1 Mořina
Sobota 27.8. 2016 17:00 Z. Třebaň 1:1 Zdice B
Neděle 28.8. 2016 10:15 Cembrit Beroun 4:3 Chodouň
Neděle 28.8. 2016 17:00 Svatá 4:2 Vysoký Újezd
Neděle 28.8. 2016 17:00 Nový Jáchymov 4:2 Hudlice

 

2. kolo

Neděle 4.9. 2016 10:15 Chodouň 1:2 Hudlice
Neděle 4.9. 2016 10:15 Cembrit Beroun 1:1 Svatá
Neděle 4.9. 2016 17:00 Srbsko 1:7 Nový Jáchymov
Neděle 4.9. 2016 17:00 Mořina 1:1 Z. Třebaň
Neděle 4.9. 2016 17:00 Zdejcina 1:2 Všeradice
Neděle 4.9. 2016 17:00 Vysoký Újezd 4:1 Chrustenice

 

3. kolo

Sobota 10.9. 2016 17:00 Chrustenice 1:2 Cembrit Beroun
Sobota 10.9. 2016 17:00 Všeradice 4:2 Vysoký Újezd
Sobota 10.9. 2016 17:00 Z. Třebaň 4:0 Zdejcina
Neděle 11.9. 2016 17:00 Svatá 2:1 Chodouň
Neděle 11.9. 2016 17:00 Nový Jáchymov 13:0 Zdice B
Neděle 11.9. 2016 17:00 Hudlice 8:1 Srbsko

 

4. kolo

Sobota 17.9. 2016 17:00 Chodouň 2:3 Srbsko
Neděle 18.9. 2016 10:15 Cembrit Beroun 2:1 Všeradice
Neděle 18.9. 2016 17:00 Zdice B 0:4 Hudlice
Neděle 18.9. 2016 17:00 Mořina 0:9 Nový Jáchymov
Neděle 18.9. 2016 17:00 Vysoký Újezd 3:0 Z. Třebaň
Neděle 18.9. 2016 17:00 Svatá 5:1 Chrustenice

 

5. kolo

Sobota 24.9. 2016 16:30 Chrustenice 3:3 Chodouň
Sobota 24.9. 2016 16:30 Všeradice 4:2 Svatá
Sobota 24.9. 2016 16:30 Z. Třebaň 3:4 Cembrit Beroun
Neděle 25.9. 2016 16:30 Nový Jáchymov 7:2 Zdejcina
Neděle 25.9. 2016 16:30 Hudlice 4:1 Mořina
Neděle 25.9. 2016 16:30 Srbsko 2:1 Zdice B

 

6. kolo

Sobota 1.10. 2016 16:30 Chrustenice 1:7 Všeradice
Neděle 2.10. 2016 10:15 Chodouň 5:1 Zdice B
Neděle 2.10. 2016 16:30 Mořina 6:1 Srbsko
Neděle 2.10. 2016 16:30 Zdejcina 0:3 Hudlice
Neděle 2.10. 2016 16:30 Vysoký Újezd 0:7 Nový Jáchymov
Neděle 2.10. 2016 16:30 Svatá 5:3 Z. Třebaň

 

7. kolo

Sobota 8.10. 2016 16:00 Všeradice 8:2 Chodouň
Sobota 8.10. 2016 16:00 Z. Třebaň 3:0 Chrustenice
Neděle 9.10. 2016 16:00 Nový Jáchymov 2:4 Cembrit Beroun
Neděle 9.10. 2016 16:00 Hudlice 7:2 Vysoký Újezd
Neděle 9.10. 2016 16:00 Srbsko 3:5 Zdejcina
Neděle 9.10. 2016 16:00 Zdice B 0:2 Mořina

 

8. kolo

Sobota 15.10. 2016 16:00 Všeradice 4:1 Z. Třebaň
Neděle 16.10. 2016 10:15 Chodouň 0:4 Mořina
Neděle 16.10. 2016 10:15 Cembrit Beroun 3:0 Hudlice
Neděle 16.10. 2016 16:00 Zdejcina 4:5 Zdice B
Neděle 16.10. 2016 16:00 Vysoký Újezd 3:1 Srbsko
Neděle 16.10. 2016 16:00 Svatá 1:4 Nový Jáchymov

 

9. kolo

Sobota 22.10. 2016 15:30 Z. Třebaň 6:0 Chodouň
Neděle 23.10. 2016 15:30 Nový Jáchymov 8:1 Chrustenice
Neděle 23.10. 2016 15:30 Hudlice 3:1 Svatá
Neděle 23.10. 2016 15:30 Srbsko 2:3 Cembrit Beroun
Neděle 23.10. 2016 15:30 Zdice B 0:3 Vysoký Újezd
Neděle 23.10. 2016 15:30 Mořina 2:0 Zdejcina

 

10. kolo

Sobota 29.10. 2016 14:30 Chrustenice 0:4 Hudlice
Sobota 29.10. 2016 14:30 Všeradice 3:3 Nový Jáchymov
Neděle 30.10. 2016 10:15 Chodouň 1:2 Zdejcina
Neděle 30.10. 2016 10:15 Cembrit Beroun 6:1 Zdice B
Neděle 30.10. 2016 14:30 Vysoký Újezd 8:1 Mořina
Neděle 30.10. 2016 14:30 Svatá 3:2 Srbsko

 

11. kolo

Neděle 6.11. 2016 14:00 Nový Jáchymov 14:0 Z. Třebaň
Neděle 6.11. 2016 14:00 Hudlice 2:3 Všeradice
Neděle 6.11. 2016 14:00 Srbsko 1:1 Chrustenice
Neděle 6.11. 2016 14:00 Zdice B 2:2 Svatá
Neděle 6.11. 2016 14:00 Mořina 4:2 Cembrit Beroun
Neděle 6.11. 2016 14:00 Zdejcina 4:2 Vysoký Újezd

 

12. kolo

Sobota 12.11. 2016 14:00 Chrustenice 4:2 Zdice B
Sobota 12.11. 2016 14:00 Všeradice 9:3 Srbsko
Sobota 12.11. 2016 14:00 Z. Třebaň 2:1 Hudlice
Neděle 13.11. 2016 10:15 Chodouň 0:1 Vysoký Újezd
Neděle 13.11. 2016 10:15 Cembrit Beroun 4:0 Zdejcina
Neděle 13.11. 2016 14:00 Svatá 2:2 Mořina

 

13. kolo

Sobota 19.11. 2016 10:15 Nový Jáchymov 14:0 Chodouň
Neděle 20.11. 2016 13:30 Srbsko 1:6 Z. Třebaň
Neděle 20.11. 2016 13:30 Zdice B 1:1 Všeradice
Neděle 20.11. 2016 13:30 Mořina 2:0 Chrustenice
Neděle 20.11. 2016 13:30 Zdejcina 3:2 Svatá
Neděle 20.11. 2016 13:30 Vysoký Újezd 0:2 Cembrit Beroun

 

14. kolo

Neděle 26.3. 2017 10:15 Chodouň 0:3 Cembrit Beroun
Neděle 26.3. 2017 14:00 Hudlice 2:3 Nový Jáchymov
Neděle 26.3. 2017 15:00 Vysoký Újezd 3:4 Svatá
Neděle 26.3. 2017 15:00 Zdejcina 5:0 Chrustenice
Neděle 26.3. 2017 15:00 Mořina 2:1 Všeradice
Neděle 26.3. 2017 15:00 Zdice B 1:2 Z. Třebaň

 

15. kolo

Sobota 1.4. 2017 10:15 Hudlice 4:0 Chodouň
Sobota 1.4. 2017 16:30 Z. Třebaň 1:4 Mořina
Sobota 1.4. 2017 16:30 Všeradice 0:1 Zdejcina
Sobota 1.4. 2017 16:30 Chrustenice 2:3 Vysoký Újezd
Neděle 2.4. 2017 16:30 Nový Jáchymov 10:0 Srbsko
Neděle 2.4. 2017 16:30 Svatá 1:4 Cembrit Beroun

 

16. kolo

Neděle 9.4. 2017 10:15 Chodouň 3:4 Svatá
Neděle 9.4. 2017 10:15 Cembrit Beroun 8:2 Chrustenice
Neděle 9.4. 2017 16:30 Vysoký Újezd 1:2 Všeradice
Neděle 9.4. 2017 16:30 Zdejcina 3:1 Z. Třebaň
Neděle 9.4. 2017 16:30 Zdice B 2:10 Nový Jáchymov
Neděle 9.4. 2017 16:30 Srbsko 3:6 Hudlice

 

17. kolo

Sobota 15.4. 2017 10:15 Hudlice 7:0 Zdice B
Sobota 15.4. 2017 17:00 Z. Třebaň 3:5 Vysoký Újezd
Sobota 15.4. 2017 17:00 Všeradice 0:2 Cembrit Beroun
Sobota 15.4. 2017 17:00 Chrustenice 0:7 Svatá
Neděle 16.4. 2017 17:00 Srbsko 1:1 Chodouň
Neděle 16.4. 2017 17:00 Nový Jáchymov 7:0 Mořina

 

18. kolo

Neděle 23.4. 2017 10:15 Chodouň 6:1 Chrustenice
Neděle 23.4. 2017 10:15 Cembrit Beroun 3:0 Z. Třebaň
Neděle 23.4. 2017 17:00 Svatá 4:1 Všeradice
Neděle 23.4. 2017 17:00 Zdejcina 1:5 Nový Jáchymov
Neděle 23.4. 2017 17:00 Mořina 2:3 Hudlice
Neděle 23.4. 2017 17:00 Zdice B 0:3 Srbsko

 

19. kolo

Sobota 29.4. 2017 10:15 Hudlice 4:0 Zdejcina
Sobota 29.4. 2017 17:00 Z. Třebaň 2:10 Svatá
Sobota 29.4. 2017 17:00 Všeradice 10:0 Chrustenice
Neděle 30.4. 2017 17:00 Zdice B 2:2 Chodouň
Neděle 30.4. 2017 17:00 Srbsko 1:3 Mořina
Neděle 30.4. 2017 17:00 Nový Jáchymov 2:0 Vysoký Újezd

 

20. kolo

Sobota 6.5. 2017 17:00 Chrustenice 1:1 Z. Třebaň
Neděle 7.5. 2017 10:15 Chodouň 0:5 Všeradice
Neděle 7.5. 2017 10:15 Cembrit Beroun 1:3 Nový Jáchymov
Neděle 7.5. 2017 17:00 Vysoký Újezd 4:0 Hudlice
Neděle 7.5. 2017 17:00 Zdejcina 2:1 Srbsko
Neděle 7.5. 2017 17:00 Mořina 6:2 Zdice B

 

21. kolo

Sobota 13.5. 2017 10:15 Hudlice 4:0 Cembrit Beroun
Sobota 13.5. 2017 17:00 Z. Třebaň 0:9 Všeradice
Neděle 14.5. 2017 17:00 Mořina 3:1 Chodouň
Neděle 14.5. 2017 17:00 Zdice B 1:1 Zdejcina
Neděle 14.5. 2017 17:00 Srbsko 1:4 Vysoký Újezd
Neděle 14.5. 2017 17:00 Nový Jáchymov 2:3 Svatá

 

22. kolo

Sobota 20.5. 2017 17:00 Chrustenice 1:5 Nový Jáchymov
Neděle 21.5. 2017 10:15 Chodouň 3:0 Z. Třebaň
Neděle 21.5. 2017 10:15 Cembrit Beroun 8:2 Srbsko
Neděle 21.5. 2017 17:00 Svatá 0:1 Hudlice
Neděle 21.5. 2017 17:00 Vysoký Újezd 11:0 Zdice B
Neděle 21.5. 2017 17:00 Zdejcina 0:2 Mořina

 

23. kolo

Sobota 27.5. 2017 10:15 Hudlice 2:1 Chrustenice
Neděle 28.5. 2017 17:00 Zdejcina 3:2 Chodouň
Neděle 28.5. 2017 17:00 Mořina 5:2 Vysoký Újezd
Neděle 28.5. 2017 17:00 Zdice B 1:11 Cembrit Beroun
Neděle 28.5. 2017 17:00 Srbsko 2:2 Svatá
Neděle 28.5. 2017 17:00 Nový Jáchymov 4:0 Všeradice

 

24. kolo

Sobota 3.6. 2017 17:00 Z. Třebaň 1:5 Nový Jáchymov
Sobota 3.6. 2017 17:00 Všeradice 2:2 Hudlice
Sobota 3.6. 2017 17:00 Chrustenice 3:3 Srbsko
Neděle 4.6. 2017 10:15 Cembrit Beroun 5:0 Mořina
Neděle 4.6. 2017 17:00 Svatá 9:0 Zdice B
Neděle 4.6. 2017 17:00 Vysoký Újezd 1:2 Zdejcina

 

25. kolo

Sobota 10.6. 2017 10:15 Hudlice 4:2 Z. Třebaň
Neděle 11.6. 2017 17:00 Vysoký Újezd 14:1 Chodouň
Neděle 11.6. 2017 17:00 Zdejcina 0:3 Cembrit Beroun
Neděle 11.6. 2017 17:00 Mořina 1:1 Svatá
Neděle 11.6. 2017 17:00 Zdice B 4:0 Chrustenice
Neděle 11.6. 2017 17:00 Srbsko 2:3 Všeradice

 

26. kolo

Sobota 17.6. 2017 17:00 Z. Třebaň 2:3 Srbsko
Sobota 17.6. 2017 17:00 Všeradice 3:0 Zdice B
Sobota 17.6. 2017 17:00 Chrustenice 1:4 Mořina
Neděle 18.6. 2017 10:15 Chodouň 0:6 Nový Jáchymov
Neděle 18.6. 2017 10:15 Cembrit Beroun 3:1 Vysoký Újezd
Neděle 18.6. 2017 17:00 Svatá 5:2 Zdejcina