Cembrit Beroun – Lužce 4:2 (1:1)

11.10. 2015   A tým Cembrit Beroun - Lužce 4:2 (1:1)

Duel Cembrit – Lužce nevybočil z tradice… neustálý boj, protesty, urážky. Hosté byli do poločasu lepším týmem. Po poločasové přestávce se postupně hrálo na jejich polovině a když nám doslova darovali dvě branky bylo rozhodnuto. Od začátku jsme se vyloženě trápili. V 10. min. rozehrál Hůla standartku do strany na D. Duška, ten pronikl do pokutového území a přízemní přihrávku dorazil do sítě ze 4m Špaček – 0:1. V 22. min. pěkně z 15m vystřelil k tyči Bílý, brankář Eliášek zachránil. V 28. min. postupoval na naší branku v sólu Kučera, ale brankář Eliášek jej zázračně vychytal. V 36. min. se dočkali i fanoušci domácích. Nový zahrával trestný kop. Z 19m jej umístil přesně k tyči – 1:1. Po obrátce se obraz hry výrazně změnil. V 55. min. po centru Sládka hlavičkoval ze značky pokutovového kopu D. Novotný nad branku hostí. Po chvíli Hampl prodloužil na Nového, který v dobré pozici také přestřelil. V 67. min. šel Cembrit do vedení. D. Novotný našel rozběhnutého Landu, jenž z úhlu centroval. Skluz obránce nasměroval míč zpět k Landovi a ten se v zakončení nemýlil – 2:1. V 74. min. hostující brankář nezvedl ze země malou domů od obránce a Čížek jeho zaváhání potrestal – 3:1. V 77. min. byl vyloučen po druhé žluté kartě hostující Tryner a neodpustil si sprostý komentář. V 80. min. nechala naše obrana proniknout do šestnáctky Špačka, který z 9m napnul síť – 3:2. V 87. min. otálel hostující hráč s rozehrávkou, nakonec dával také malou domů a Nový jeho nabídkou nepohrdl – 4:2. Dalším zvýšením náskoku postupně pohrdli Landa a D. Novotný, kteří z očí do očí brankáři pálili pouze do něj. Cembrit si tak vítězstvím prodloužil domácí vítěznou sérii.

Sestava: Eliášek – Landa, Krumholz, Celina, Veselý – Uksa (46. Čížek), Hampl, Ličík, Sládek – Nový (85. Janda), Novotný D.

Branky: 2x Nový, Landa, Čížek, Nový

Rozhodčí: Špicl J.