1. kolo

Sobota 4.11. 2023 09:30 Kročehlavy 3:5 Čechie Kralupy
Sobota 4.11. 2023 09:30 Unhošť 7:4 Nové Strašecí
Sobota 4.11. 2023 09:30 Odolena Voda 4:2 Slavoj Kladno
Sobota 4.11. 2023 09:30 Komárov 9:1 Tatran Rakovník
Sobota 4.11. 2023 09:30 Švermov 6:1 Zákolany
Sobota 4.11. 2023 09:30 Lhota 4:1 Cembrit Beroun

 

2. kolo

Sobota 11.11. 2023 09:30 Čechie Kralupy 7:1 Cembrit Beroun
Sobota 11.11. 2023 09:30 Zákolany 5:4 Lhota
Sobota 11.11. 2023 09:30 Tatran Rakovník 5:3 Švermov
Sobota 11.11. 2023 09:30 Nové Strašecí 1:4 Králův Dvůr
Sobota 11.11. 2023 09:30 Kročehlavy 2:1 Unhošť
Neděle 12.11. 2023 09:30 Slavoj Kladno 1:3 Komárov

 

3. kolo

Sobota 19.8. 2023 10:00 Cembrit Beroun 3:7 Zákolany
Neděle 20.8. 2023 10:00 Králův Dvůr 11:0 Kročehlavy
Čtvrtek 31.8. 2023 16:15 Unhošť 1:6 Čechie Kralupy
Středa 13.9. 2023 16:30 Švermov 1:3 Slavoj Kladno
Středa 13.9. 2023 17:40 Lhota 2:4 Tatran Rakovník
Čtvrtek 28.9. 2023 10:00 Odolena Voda 16:0 Nové Strašecí

 

4. kolo

Sobota 26.8. 2023 10:00 Nové Strašecí 1:6 Komárov
Sobota 26.8. 2023 10:00 Kročehlavy 0:8 Odolena Voda
Sobota 26.8. 2023 14:30 Unhošť 2:9 Králův Dvůr
Středa 6.9. 2023 16:00 Čechie Kralupy 7:2 Zákolany
Středa 6.9. 2023 17:30 Slavoj Kladno 0:3 Lhota
Neděle 24.9. 2023 10:00 Tatran Rakovník 4:3 Cembrit Beroun

 

5. kolo

Sobota 2.9. 2023 10:00 Odolena Voda 2:0 Unhošť
Sobota 2.9. 2023 10:00 Komárov 8:0 Kročehlavy
Sobota 2.9. 2023 10:00 Cembrit Beroun 3:5 Slavoj Kladno
Sobota 2.9. 2023 10:00 Zákolany 6:5 Tatran Rakovník
Neděle 3.9. 2023 10:00 Králův Dvůr 4:1 Čechie Kralupy
Pondělí 4.9. 2023 17:00 Švermov 3:3 Nové Strašecí

 

6. kolo

Sobota 9.9. 2023 10:00 Čechie Kralupy 8:1 Tatran Rakovník
Sobota 9.9. 2023 10:00 Nové Strašecí 1:6 Lhota
Sobota 9.9. 2023 10:00 Kročehlavy 1:8 Švermov
Sobota 9.9. 2023 10:00 Unhošť 0:3 Komárov
Neděle 10.9. 2023 10:00 Slavoj Kladno 0:2 Zákolany
Neděle 10.9. 2023 10:00 Králův Dvůr 4:3 Odolena Voda

 

7. kolo

Sobota 16.9. 2023 10:00 Odolena Voda 3:4 Čechie Kralupy
Sobota 16.9. 2023 10:00 Komárov 0:4 Králův Dvůr
Sobota 16.9. 2023 10:00 Švermov 7:2 Unhošť
Sobota 16.9. 2023 10:00 Lhota 9:1 Kročehlavy
Sobota 16.9. 2023 10:00 Cembrit Beroun 8:2 Nové Strašecí
Sobota 16.9. 2023 10:00 Tatran Rakovník 0:7 Slavoj Kladno

 

8. kolo

Sobota 23.9. 2023 10:00 Čechie Kralupy 3:1 Slavoj Kladno
Sobota 23.9. 2023 10:00 Nové Strašecí 0:8 Zákolany
Sobota 23.9. 2023 10:00 Kročehlavy 3:7 Cembrit Beroun
Sobota 23.9. 2023 10:00 Unhošť 1:3 Lhota
Sobota 23.9. 2023 10:00 Odolena Voda 0:1 Komárov
Neděle 24.9. 2023 10:00 Králův Dvůr 1:0 Švermov

 

9. kolo

Sobota 30.9. 2023 10:00 Komárov 5:2 Čechie Kralupy
Sobota 30.9. 2023 10:00 Švermov 1:3 Odolena Voda
Sobota 30.9. 2023 10:00 Lhota 3:0 Králův Dvůr
Sobota 30.9. 2023 10:00 Cembrit Beroun 3:0 Unhošť
Sobota 30.9. 2023 10:00 Zákolany 13:3 Kročehlavy
Sobota 30.9. 2023 10:00 Tatran Rakovník 4:4 Nové Strašecí

 

10. kolo

Sobota 7.10. 2023 10:00 Nové Strašecí 1:3 Slavoj Kladno
Sobota 7.10. 2023 10:00 Kročehlavy 2:4 Tatran Rakovník
Sobota 7.10. 2023 10:00 Unhošť 3:2 Zákolany
Sobota 7.10. 2023 10:00 Odolena Voda 3:0 Lhota
Sobota 7.10. 2023 10:00 Komárov 4:1 Švermov
Neděle 8.10. 2023 10:00 Králův Dvůr 2:3 Cembrit Beroun

 

11. kolo

Sobota 14.10. 2023 10:00 Švermov 1:3 Čechie Kralupy
Sobota 14.10. 2023 10:00 Lhota 2:2 Komárov
Sobota 14.10. 2023 10:00 Cembrit Beroun 1:2 Odolena Voda
Sobota 14.10. 2023 10:00 Zákolany 0:2 Králův Dvůr
Sobota 14.10. 2023 10:00 Tatran Rakovník 3:1 Unhošť
Neděle 15.10. 2023 10:00 Slavoj Kladno 1:1 Kročehlavy

 

12. kolo

Sobota 21.10. 2023 10:00 Čechie Kralupy 8:3 Nové Strašecí
Sobota 21.10. 2023 10:00 Unhošť 1:5 Slavoj Kladno
Sobota 21.10. 2023 10:00 Odolena Voda 8:1 Zákolany
Sobota 21.10. 2023 10:00 Komárov 2:0 Cembrit Beroun
Sobota 21.10. 2023 10:00 Švermov 2:3 Lhota
Neděle 22.10. 2023 10:00 Králův Dvůr 2:4 Tatran Rakovník

 

13. kolo

Sobota 28.10. 2023 10:00 Cembrit Beroun 4:3 Švermov
Sobota 28.10. 2023 10:00 Zákolany 0:4 Komárov
Sobota 28.10. 2023 10:00 Tatran Rakovník 1:5 Odolena Voda
Sobota 28.10. 2023 10:00 Nové Strašecí 1:3 Kročehlavy
Neděle 29.10. 2023 10:00 Slavoj Kladno 1:4 Králův Dvůr
Neděle 12.11. 2023 09:30 Lhota 2:3 Čechie Kralupy

 

14. kolo

Středa 8.5. 2024 11:30 Slavoj Kladno 1:1 Odolena Voda
Sobota 15.6. 2024 10:00 Čechie Kralupy : Kročehlavy
Sobota 15.6. 2024 10:00 Nové Strašecí : Unhošť
Sobota 15.6. 2024 10:00 Tatran Rakovník : Komárov
Sobota 15.6. 2024 10:00 Zákolany : Švermov
Sobota 15.6. 2024 10:00 Cembrit Beroun : Lhota

 

15. kolo

Sobota 8.6. 2024 10:00 Cembrit Beroun : Čechie Kralupy
Sobota 8.6. 2024 10:00 Lhota : Zákolany
Sobota 8.6. 2024 10:00 Švermov : Tatran Rakovník
Sobota 8.6. 2024 10:00 Komárov : Slavoj Kladno
Sobota 8.6. 2024 10:00 Unhošť : Kročehlavy
Neděle 9.6. 2024 10:00 Králův Dvůr : Nové Strašecí

 

16. kolo

Středa 8.5. 2024 10:00 Tatran Rakovník 1:7 Lhota
Sobota 1.6. 2024 10:00 Čechie Kralupy : Unhošť
Sobota 1.6. 2024 10:00 Kročehlavy : Králův Dvůr
Sobota 1.6. 2024 10:00 Nové Strašecí : Odolena Voda
Sobota 1.6. 2024 10:00 Zákolany : Cembrit Beroun
Neděle 2.6. 2024 10:00 Slavoj Kladno : Švermov

 

17. kolo

Sobota 23.3. 2024 10:00 Zákolany 0:2 Čechie Kralupy
Sobota 23.3. 2024 10:00 Cembrit Beroun 8:2 Tatran Rakovník
Sobota 23.3. 2024 10:00 Lhota 0:0 Slavoj Kladno
Sobota 23.3. 2024 10:00 Komárov 2:1 Nové Strašecí
Sobota 23.3. 2024 10:00 Odolena Voda 3:2 Kročehlavy
Neděle 24.3. 2024 10:00 Králův Dvůr 3:0 Unhošť

 

18. kolo

Pátek 29.3. 2024 10:00 Tatran Rakovník 7:3 Zákolany
Sobota 30.3. 2024 10:00 Čechie Kralupy 0:0 Králův Dvůr
Sobota 30.3. 2024 10:00 Kročehlavy 2:1 Komárov
Sobota 30.3. 2024 10:00 Nové Strašecí 2:0 Švermov
Neděle 31.3. 2024 10:00 Slavoj Kladno 6:2 Cembrit Beroun
Neděle 14.4. 2024 14:00 Unhošť 2:2 Odolena Voda

 

19. kolo

Sobota 6.4. 2024 10:00 Tatran Rakovník 0:18 Čechie Kralupy
Sobota 6.4. 2024 10:00 Zákolany 1:7 Slavoj Kladno
Sobota 6.4. 2024 10:00 Lhota 5:1 Nové Strašecí
Sobota 6.4. 2024 10:00 Švermov 1:2 Kročehlavy
Sobota 6.4. 2024 10:00 Komárov 7:0 Unhošť
Sobota 6.4. 2024 10:00 Odolena Voda 0:1 Králův Dvůr

 

20. kolo

Sobota 13.4. 2024 10:00 Unhošť 6:2 Švermov
Sobota 13.4. 2024 10:00 Kročehlavy 0:7 Lhota
Sobota 13.4. 2024 10:00 Nové Strašecí 1:2 Cembrit Beroun
Neděle 14.4. 2024 10:00 Králův Dvůr 1:3 Komárov
Neděle 14.4. 2024 10:00 Slavoj Kladno 5:0 Tatran Rakovník
Středa 1.5. 2024 14:00 Čechie Kralupy 0:3 Odolena Voda

 

21. kolo

Sobota 20.4. 2024 10:00 Zákolany 10:0 Nové Strašecí
Sobota 20.4. 2024 10:00 Cembrit Beroun 1:1 Kročehlavy
Sobota 20.4. 2024 10:00 Lhota 5:2 Unhošť
Sobota 20.4. 2024 10:00 Švermov 1:2 Králův Dvůr
Sobota 20.4. 2024 10:00 Komárov 3:0 Odolena Voda
Neděle 21.4. 2024 10:00 Slavoj Kladno 4:4 Čechie Kralupy

 

22. kolo

Sobota 27.4. 2024 10:00 Čechie Kralupy 2:3 Komárov
Sobota 27.4. 2024 10:00 Odolena Voda 11:1 Švermov
Sobota 27.4. 2024 10:00 Unhošť 4:3 Cembrit Beroun
Sobota 27.4. 2024 10:00 Kročehlavy 4:1 Zákolany
Sobota 27.4. 2024 10:00 Nové Strašecí 5:1 Tatran Rakovník
Neděle 28.4. 2024 10:00 Králův Dvůr 0:1 Lhota

 

23. kolo

Sobota 4.5. 2024 10:00 Tatran Rakovník 3:5 Kročehlavy
Sobota 4.5. 2024 10:00 Zákolany 11:5 Unhošť
Sobota 4.5. 2024 10:00 Cembrit Beroun 1:6 Králův Dvůr
Sobota 4.5. 2024 10:00 Lhota 2:2 Odolena Voda
Sobota 4.5. 2024 10:00 Švermov 0:4 Komárov
Neděle 5.5. 2024 10:00 Slavoj Kladno 3:1 Nové Strašecí

 

24. kolo

Sobota 11.5. 2024 10:00 Čechie Kralupy 3:2 Švermov
Sobota 11.5. 2024 10:00 Komárov 5:1 Lhota
Sobota 11.5. 2024 10:00 Odolena Voda 4:2 Cembrit Beroun
Sobota 11.5. 2024 10:00 Unhošť 8:0 Tatran Rakovník
Sobota 11.5. 2024 10:00 Kročehlavy 0:0 Slavoj Kladno
Neděle 12.5. 2024 10:00 Králův Dvůr 7:0 Zákolany

 

25. kolo

Sobota 18.5. 2024 10:00 Tatran Rakovník 0:6 Králův Dvůr
Sobota 18.5. 2024 10:00 Zákolany 3:3 Odolena Voda
Sobota 18.5. 2024 10:00 Cembrit Beroun 0:3 Komárov
Sobota 18.5. 2024 10:00 Lhota 8:0 Švermov
Sobota 18.5. 2024 11:55 Nové Strašecí 0:3 Čechie Kralupy
Neděle 19.5. 2024 10:00 Slavoj Kladno 4:0 Unhošť

 

26. kolo

Sobota 25.5. 2024 10:00 Čechie Kralupy : Lhota
Sobota 25.5. 2024 10:00 Švermov : Cembrit Beroun
Sobota 25.5. 2024 10:00 Komárov : Zákolany
Sobota 25.5. 2024 10:00 Odolena Voda : Tatran Rakovník
Sobota 25.5. 2024 10:00 Kročehlavy : Nové Strašecí
Neděle 26.5. 2024 10:00 Králův Dvůr : Slavoj Kladno