1. kolo

Sobota 24.8. 2019 14:00 Hořovicko B 3:0 Březová
Sobota 24.8. 2019 17:00 Žebrák 3:0 Karlštejn
Sobota 24.8. 2019 17:00 Chyňava 6:3 Stašov
Sobota 24.8. 2019 17:00 Drozdov 1:2 H. Neumětely
Neděle 25.8. 2019 10:15 Cembrit Beroun 5:1 Tetín
Neděle 25.8. 2019 17:00 Nový Jáchymov 10:1 Trubín
Neděle 25.8. 2019 17:00 ČLU Beroun B 5:1 Zaječov


2. kolo

Sobota 31.8. 2019 14:00 Žebrák 3:0 Nový Jáchymov
Sobota 31.8. 2019 17:00 Karlštejn 1:1 Tetín
Sobota 31.8. 2019 17:00 H. Neumětely 1:1 Hořovicko B
Sobota 31.8. 2019 17:00 Zaječov 3:3 Drozdov
Sobota 31.8. 2019 17:00 Stašov 3:4 ČLU Beroun B
Neděle 1.9. 2019 10:15 Cembrit Beroun 3:1 Březová
Neděle 1.9. 2019 17:00 Trubín 5:1 Chyňava


3. kolo

Sobota 7.9. 2019 14:00 Trubín 5:1 ČLU Beroun B
Sobota 7.9. 2019 14:00 Hořovicko B 1:1 Zaječov
Sobota 7.9. 2019 17:00 Chyňava 1:2 Žebrák
Sobota 7.9. 2019 17:00 Drozdov 0:1 Stašov
Sobota 7.9. 2019 17:00 Tetín 4:1 Březová
Neděle 8.9. 2019 10:15 Cembrit Beroun 1:1 H. Neumětely
Neděle 8.9. 2019 17:00 Nový Jáchymov 4:1 Karlštejn


4. kolo

Sobota 14.9. 2019 13:30 Karlštejn 8:0 Březová
Sobota 14.9. 2019 13:30 H. Neumětely 0:1 Tetín
Sobota 14.9. 2019 16:30 Zaječov 3:0 Cembrit Beroun
Sobota 14.9. 2019 16:30 Stašov 2:6 Hořovicko B
Sobota 14.9. 2019 16:30 Žebrák 1:0 ČLU Beroun B
Neděle 15.9. 2019 16:30 Trubín 3:0 Drozdov
Neděle 15.9. 2019 16:30 Nový Jáchymov 3:2 Chyňava


5. kolo

Sobota 21.9. 2019 13:30 Hořovicko B 1:1 Trubín
Sobota 21.9. 2019 16:30 Chyňava 6:1 Karlštejn
Sobota 21.9. 2019 16:30 Drozdov 0:6 Žebrák
Sobota 21.9. 2019 16:30 Tetín 1:0 Zaječov
Sobota 21.9. 2019 16:30 Březová 2:5 H. Neumětely
Neděle 22.9. 2019 10:15 Cembrit Beroun 3:2 Stašov
Neděle 22.9. 2019 16:30 ČLU Beroun B 0:0 Nový Jáchymov


6. kolo

Sobota 28.9. 2019 10:15 Karlštejn 2:1 H. Neumětely
Sobota 28.9. 2019 13:00 Chyňava 0:1 ČLU Beroun B
Sobota 28.9. 2019 16:00 Zaječov 3:0 Březová
Sobota 28.9. 2019 16:00 Stašov 3:0 Tetín
Sobota 28.9. 2019 16:00 Žebrák 3:1 Hořovicko B
Neděle 29.9. 2019 16:00 Trubín 3:2 Cembrit Beroun
Neděle 29.9. 2019 16:00 Nový Jáchymov 2:2 Drozdov


7. kolo

Sobota 5.10. 2019 16:00 Drozdov 2:3 Chyňava
Sobota 5.10. 2019 16:00 Tetín 2:4 Trubín
Sobota 5.10. 2019 16:00 Březová 1:0 Stašov
Sobota 5.10. 2019 16:00 H. Neumětely 3:1 Zaječov
Neděle 6.10. 2019 10:15 Cembrit Beroun 0:2 Žebrák
Neděle 6.10. 2019 16:00 ČLU Beroun B 6:0 Karlštejn
Neděle 6.10. 2019 16:00 Hořovicko B 3:2 Nový Jáchymov


8. kolo

Sobota 12.10. 2019 12:30 Stašov 6:2 H. Neumětely
Sobota 12.10. 2019 15:30 Karlštejn 2:9 Zaječov
Sobota 12.10. 2019 15:30 Žebrák 2:0 Tetín
Sobota 12.10. 2019 15:30 Chyňava 3:1 Hořovicko B
Neděle 13.10. 2019 15:30 Trubín 8:1 Březová
Neděle 13.10. 2019 15:30 Nový Jáchymov 4:0 Cembrit Beroun
Neděle 13.10. 2019 15:30 ČLU Beroun B 7:0 Drozdov


9. kolo

Sobota 19.10. 2019 12:30 Drozdov 2:0 Karlštejn
Sobota 19.10. 2019 15:30 Tetín 1:3 Nový Jáchymov
Sobota 19.10. 2019 15:30 Březová 0:4 Žebrák
Sobota 19.10. 2019 15:30 H. Neumětely 0:0 Trubín
Sobota 19.10. 2019 15:30 Zaječov 3:0 Stašov
Neděle 20.10. 2019 10:15 Cembrit Beroun 5:2 Chyňava
Neděle 20.10. 2019 15:30 Hořovicko B 1:7 ČLU Beroun B


10. kolo

Sobota 26.10. 2019 14:30 Karlštejn 3:0 Stašov
Sobota 26.10. 2019 14:30 Žebrák 1:0 H. Neumětely
Sobota 26.10. 2019 14:30 Chyňava 6:0 Tetín
Sobota 26.10. 2019 14:30 Drozdov 8:0 Hořovicko B
Neděle 27.10. 2019 14:30 Trubín 6:1 Zaječov
Neděle 27.10. 2019 14:30 Nový Jáchymov 1:1 Březová
Neděle 27.10. 2019 14:30 ČLU Beroun B 5:3 Cembrit Beroun


11. kolo

Sobota 2.11. 2019 11:00 Zaječov 1:2 Žebrák
Sobota 2.11. 2019 14:00 Tetín 1:6 ČLU Beroun B
Sobota 2.11. 2019 14:00 Březová 1:4 Chyňava
Sobota 2.11. 2019 14:00 H. Neumětely 4:2 Nový Jáchymov
Sobota 2.11. 2019 14:00 Stašov 2:6 Trubín
Neděle 3.11. 2019 10:15 Cembrit Beroun 2:3 Drozdov
Neděle 3.11. 2019 14:00 Hořovicko B 6:0 Karlštejn


12. kolo

Sobota 9.11. 2019 10:15 Nový Jáchymov 2:5 Zaječov
Sobota 9.11. 2019 14:00 Karlštejn 0:3 Trubín
Sobota 9.11. 2019 14:00 Žebrák 8:0 Stašov
Sobota 9.11. 2019 14:00 Chyňava 2:3 H. Neumětely
Sobota 9.11. 2019 14:00 Drozdov 7:0 Tetín
Neděle 10.11. 2019 14:00 ČLU Beroun B 10:0 Březová
Neděle 10.11. 2019 14:00 Hořovicko B 4:2 Cembrit Beroun


13. kolo

Sobota 17.8. 2019 14:00 Tetín 2:0 Hořovicko B
Sobota 17.8. 2019 17:00 Březová 0:2 Drozdov
Sobota 17.8. 2019 17:00 H. Neumětely 2:0 ČLU Beroun B
Sobota 17.8. 2019 17:00 Zaječov 2:1 Chyňava
Sobota 17.8. 2019 17:00 Stašov 3:3 Nový Jáchymov
Neděle 18.8. 2019 10:15 Cembrit Beroun 2:1 Karlštejn
Neděle 18.8. 2019 17:00 Trubín 1:1 Žebrák