1. kolo

Středa 9.9. 2020 17:30 Chyňava 1:5 Králův Dvůr B
Středa 9.9. 2020 17:30 Cembrit Beroun 2:3 Zdice
Středa 9.9. 2020 17:30 Liteň 4:2 Všeradice
Středa 9.9. 2020 17:30 Chrustenice 2:1 Tetín
Pátek 18.9. 2020 17:30 Loděnice 9:4 ČLU Beroun B


2. kolo

Středa 23.9. 2020 17:30 ČLU Beroun B 5:0 Tetín
Středa 23.9. 2020 17:30 Sokol Králův Dvůr 8:0 Chrustenice
Středa 23.9. 2020 17:30 Zdice 3:3 Liteň
Středa 23.9. 2020 17:30 Králův Dvůr B 2:1 Cembrit Beroun
Středa 23.9. 2020 17:30 Chyňava 0:14 Loděnice


3. kolo

Středa 2.9. 2020 17:30 Cembrit Beroun 2:5 Loděnice
Pátek 4.9. 2020 17:30 Chyňava 2:12 ČLU Beroun B
Pátek 4.9. 2020 17:30 Liteň 4:5 Králův Dvůr B
Pátek 4.9. 2020 17:30 Chrustenice 1:8 Všeradice
Pátek 4.9. 2020 17:30 Tetín 2:9 Sokol Králův Dvůr


4. kolo

Pátek 11.9. 2020 17:00 ČLU Beroun B 2:7 Sokol Králův Dvůr
Pátek 11.9. 2020 17:30 Všeradice 6:0 Tetín
Pátek 11.9. 2020 17:30 Zdice 10:0 Chrustenice
Pátek 11.9. 2020 17:30 Loděnice 4:3 Liteň
Pátek 11.9. 2020 17:30 Chyňava 1:18 Cembrit Beroun


5. kolo

Středa 16.9. 2020 17:30 Cembrit Beroun 13:2 ČLU Beroun B
Pátek 18.9. 2020 17:30 Liteň 10:0 Chyňava
Pátek 18.9. 2020 17:30 Chrustenice 0:8 Králův Dvůr B
Neděle 20.9. 2020 10:00 Sokol Králův Dvůr 9:0 Všeradice
Úterý 6.10. 2020 17:00 Tetín 0:13 Zdice


6. kolo

Pátek 25.9. 2020 17:00 ČLU Beroun B 5:1 Všeradice
Pátek 25.9. 2020 17:30 Zdice 2:2 Sokol Králův Dvůr
Pátek 25.9. 2020 17:30 Loděnice 8:0 Chrustenice
Pátek 25.9. 2020 17:30 Cembrit Beroun 2:4 Liteň
Pondělí 28.9. 2020 17:30 Králův Dvůr B 9:2 Tetín


7. kolo

Pátek 2.10. 2020 17:00 Liteň 6:2 ČLU Beroun B
Pátek 2.10. 2020 17:00 Chrustenice 0:3 Chyňava
Pátek 2.10. 2020 17:00 Tetín 1:10 Loděnice
Pátek 2.10. 2020 17:00 Všeradice 1:2 Zdice
Sobota 7.11. 2020 14:00 Sokol Králův Dvůr : Králův Dvůr B


8. kolo

Středa 7.10. 2020 17:00 Cembrit Beroun 9:1 Chrustenice
Pátek 9.10. 2020 17:00 Chyňava 4:3 Tetín
Pondělí 12.10. 2020 17:00 Králův Dvůr B odloženo Všeradice
Středa 21.10. 2020 16:30 ČLU Beroun B odloženo Zdice
Pondělí 2.11. 2020 16:00 Loděnice odloženo Sokol Králův Dvůr


9. kolo

Pátek 16.10. 2020 16:30 Chrustenice odloženo Liteň
Pátek 16.10. 2020 16:30 Tetín odloženo Cembrit Beroun
Pátek 16.10. 2020 16:30 Všeradice odloženo Loděnice
Pátek 16.10. 2020 16:30 Zdice odloženo Králův Dvůr B
Neděle 18.10. 2020 10:00 Sokol Králův Dvůr odloženo Chyňava


10. kolo

Středa 21.10. 2020 16:30 Cembrit Beroun odloženo Sokol Králův Dvůr
Pátek 23.10. 2020 16:30 Loděnice odloženo Zdice
Pátek 23.10. 2020 16:30 Chyňava odloženo Všeradice
Pátek 23.10. 2020 16:30 Liteň odloženo Tetín
Pátek 23.10. 2020 17:00 ČLU Beroun B odloženo Králův Dvůr B


11. kolo

Středa 28.10. 2020 15:00 Chrustenice odloženo ČLU Beroun B
Středa 28.10. 2020 15:00 Sokol Králův Dvůr odloženo Liteň
Středa 28.10. 2020 15:00 Všeradice odloženo Cembrit Beroun
Středa 28.10. 2020 15:00 Zdice odloženo Chyňava
Středa 28.10. 2020 15:00 Králův Dvůr B odloženo Loděnice