1. kolo

Sobota 5.11. 2022 10:00 TJ Roztoky 2:1 Jesenice
Sobota 5.11. 2022 10:15 Cembrit Beroun 3:5 Zdice
Sobota 5.11. 2022 10:15 Březnice 2:7 Nový Knín B
Sobota 5.11. 2022 14:00 Tlustice 2:7 Komárov
Neděle 6.11. 2022 10:15 Žebrák 2:1 Sokol Králův Dvůr
Neděle 6.11. 2022 10:15 Podlesí B 12:1 Daleké Dušníky B

 

2. kolo

Sobota 12.11. 2022 10:15 Nový Knín B 4:3 TJ Roztoky
Neděle 13.11. 2022 10:15 Zdice 5:2 Tlustice
Neděle 13.11. 2022 10:15 Daleké Dušníky B 8:3 Cembrit Beroun
Neděle 13.11. 2022 10:15 Všeradice 1:1 Podlesí B
Neděle 13.11. 2022 13:30 Komárov 4:0 Žebrák
Neděle 13.11. 2022 14:00 Sokol Králův Dvůr 5:0 Březnice

 

3. kolo

Středa 28.9. 2022 10:15 Cembrit Beroun 1:4 Všeradice
Středa 28.9. 2022 10:15 Tlustice 0:5 Daleké Dušníky B
Středa 28.9. 2022 10:15 Jesenice 1:1 Nový Knín B
Středa 28.9. 2022 13:00 Březnice 1:11 Komárov
Středa 28.9. 2022 17:00 Žebrák 0:4 Zdice
Sobota 18.3. 2023 10:30 TJ Roztoky : Sokol Králův Dvůr

 

4. kolo

Sobota 27.8. 2022 10:15 Daleké Dušníky B 1:6 Žebrák
Sobota 27.8. 2022 10:15 Sokol Králův Dvůr 2:2 Jesenice
Neděle 28.8. 2022 10:15 Všeradice 1:1 Tlustice
Neděle 28.8. 2022 10:15 Podlesí B 9:1 Cembrit Beroun
Neděle 28.8. 2022 10:15 Zdice 5:0 Březnice
Neděle 28.8. 2022 14:00 Komárov 3:2 TJ Roztoky

 

5. kolo

Sobota 3.9. 2022 10:00 TJ Roztoky 2:3 Zdice
Sobota 3.9. 2022 10:15 Nový Knín B 3:1 Sokol Králův Dvůr
Sobota 3.9. 2022 10:15 Březnice 7:7 Daleké Dušníky B
Sobota 3.9. 2022 14:00 Tlustice 0:7 Podlesí B
Neděle 4.9. 2022 10:15 Jesenice 1:4 Komárov
Neděle 4.9. 2022 10:15 Žebrák 2:6 Všeradice

 

6. kolo

Sobota 10.9. 2022 10:15 Daleké Dušníky B 5:7 TJ Roztoky
Sobota 10.9. 2022 10:15 Cembrit Beroun 1:1 Tlustice
Neděle 11.9. 2022 10:15 Zdice 3:2 Jesenice
Neděle 11.9. 2022 10:15 Podlesí B 7:1 Žebrák
Neděle 11.9. 2022 14:00 Všeradice 11:3 Březnice
Neděle 11.9. 2022 14:00 Komárov 3:0 Nový Knín B

 

7. kolo

Sobota 17.9. 2022 10:30 Nový Knín B 2:1 Zdice
Sobota 17.9. 2022 13:00 Březnice 1:5 Podlesí B
Neděle 18.9. 2022 10:15 Žebrák 6:3 Cembrit Beroun
Neděle 18.9. 2022 10:15 Jesenice 6:2 Daleké Dušníky B
Neděle 18.9. 2022 10:15 Sokol Králův Dvůr 0:5 Komárov
Čtvrtek 17.11. 2022 10:00 TJ Roztoky 4:5 Všeradice

 

8. kolo

Sobota 24.9. 2022 10:15 Daleké Dušníky B 1:5 Nový Knín B
Sobota 24.9. 2022 10:15 Cembrit Beroun 1:4 Březnice
Sobota 24.9. 2022 14:00 Tlustice 1:6 Žebrák
Neděle 25.9. 2022 10:15 Zdice 2:0 Sokol Králův Dvůr
Neděle 25.9. 2022 10:15 Všeradice 4:0 Jesenice
Neděle 25.9. 2022 10:15 Podlesí B 7:1 TJ Roztoky

 

9. kolo

Sobota 1.10. 2022 10:00 TJ Roztoky 7:1 Cembrit Beroun
Sobota 1.10. 2022 10:15 Nový Knín B 6:2 Všeradice
Sobota 1.10. 2022 13:00 Březnice 5:6 Tlustice
Neděle 2.10. 2022 10:15 Jesenice 2:2 Podlesí B
Neděle 2.10. 2022 10:15 Sokol Králův Dvůr 9:3 Daleké Dušníky B
Neděle 2.10. 2022 14:00 Komárov 5:1 Zdice

 

10. kolo

Sobota 8.10. 2022 10:15 Cembrit Beroun 2:3 Jesenice
Sobota 8.10. 2022 10:15 Daleké Dušníky B 1:3 Komárov
Sobota 8.10. 2022 14:00 Tlustice 1:3 TJ Roztoky
Neděle 9.10. 2022 10:15 Žebrák 4:3 Březnice
Neděle 9.10. 2022 10:15 Podlesí B 1:2 Nový Knín B
Neděle 9.10. 2022 10:15 Všeradice 3:0 Sokol Králův Dvůr

 

11. kolo

Sobota 15.10. 2022 10:00 TJ Roztoky 6:3 Žebrák
Sobota 15.10. 2022 11:00 Nový Knín B 7:0 Cembrit Beroun
Neděle 16.10. 2022 10:15 Jesenice 4:2 Tlustice
Neděle 16.10. 2022 10:15 Sokol Králův Dvůr 2:4 Podlesí B
Neděle 16.10. 2022 14:00 Komárov 7:1 Všeradice
Neděle 16.10. 2022 14:00 Zdice 1:1 Daleké Dušníky B

 

12. kolo

Sobota 22.10. 2022 10:15 Březnice 1:5 TJ Roztoky
Sobota 22.10. 2022 14:00 Tlustice 1:2 Nový Knín B
Sobota 22.10. 2022 15:30 Cembrit Beroun 0:3 Sokol Králův Dvůr
Neděle 23.10. 2022 10:15 Všeradice 2:1 Zdice
Neděle 23.10. 2022 10:15 Podlesí B 2:1 Komárov
Neděle 23.10. 2022 10:15 Žebrák 1:4 Jesenice

 

13. kolo

Sobota 29.10. 2022 10:15 Jesenice 8:0 Březnice
Sobota 29.10. 2022 10:15 Nový Knín B 3:0 Žebrák
Neděle 30.10. 2022 10:15 Sokol Králův Dvůr 4:3 Tlustice
Neděle 30.10. 2022 10:15 Zdice 0:3 Podlesí B
Neděle 30.10. 2022 10:15 Daleké Dušníky B 2:4 Všeradice
Neděle 30.10. 2022 14:00 Komárov 10:1 Cembrit Beroun

 

14. kolo

Sobota 17.6. 2023 10:15 Daleké Dušníky B : Podlesí B
Sobota 17.6. 2023 10:15 Nový Knín B : Březnice
Neděle 18.6. 2023 10:15 Zdice : Cembrit Beroun
Neděle 18.6. 2023 10:15 Sokol Králův Dvůr : Žebrák
Neděle 18.6. 2023 10:15 Jesenice : TJ Roztoky
Neděle 18.6. 2023 14:00 Komárov : Tlustice

 

15. kolo

Sobota 3.6. 2023 10:00 TJ Roztoky : Nový Knín B
Sobota 3.6. 2023 10:15 Březnice : Sokol Králův Dvůr
Sobota 3.6. 2023 10:15 Cembrit Beroun : Daleké Dušníky B
Sobota 3.6. 2023 14:00 Tlustice : Zdice
Neděle 4.6. 2023 10:15 Žebrák : Komárov
Neděle 4.6. 2023 10:15 Podlesí B : Všeradice

 

16. kolo

Sobota 10.6. 2023 10:15 Daleké Dušníky B : Tlustice
Sobota 10.6. 2023 10:15 Nový Knín B : Jesenice
Neděle 11.6. 2023 10:15 Všeradice : Cembrit Beroun
Neděle 11.6. 2023 10:15 Zdice : Žebrák
Neděle 11.6. 2023 10:15 Sokol Králův Dvůr : TJ Roztoky
Neděle 11.6. 2023 14:00 Komárov : Březnice

 

17. kolo

Sobota 25.3. 2023 10:00 TJ Roztoky : Komárov
Sobota 25.3. 2023 10:15 Březnice : Zdice
Sobota 25.3. 2023 10:15 Cembrit Beroun : Podlesí B
Sobota 25.3. 2023 14:00 Tlustice : Všeradice
Neděle 26.3. 2023 10:15 Jesenice : Sokol Králův Dvůr
Neděle 26.3. 2023 10:15 Žebrák : Daleké Dušníky B

 

18. kolo

Sobota 1.4. 2023 10:15 Daleké Dušníky B : Březnice
Neděle 2.4. 2023 10:15 Podlesí B : Tlustice
Neděle 2.4. 2023 10:15 Všeradice : Žebrák
Neděle 2.4. 2023 10:15 Zdice : TJ Roztoky
Neděle 2.4. 2023 10:15 Sokol Králův Dvůr : Nový Knín B
Neděle 2.4. 2023 14:00 Komárov : Jesenice

 

19. kolo

Sobota 8.4. 2023 10:00 TJ Roztoky : Daleké Dušníky B
Sobota 8.4. 2023 10:15 Nový Knín B : Komárov
Sobota 8.4. 2023 10:15 Březnice : Všeradice
Sobota 8.4. 2023 14:00 Tlustice : Cembrit Beroun
Neděle 9.4. 2023 10:15 Jesenice : Zdice
Neděle 9.4. 2023 10:15 Žebrák : Podlesí B

 

20. kolo

Sobota 15.4. 2023 10:15 Cembrit Beroun : Žebrák
Sobota 15.4. 2023 10:15 Daleké Dušníky B : Jesenice
Neděle 16.4. 2023 10:15 Podlesí B : Březnice
Neděle 16.4. 2023 10:15 Všeradice : TJ Roztoky
Neděle 16.4. 2023 10:15 Zdice : Nový Knín B
Neděle 16.4. 2023 14:00 Komárov : Sokol Králův Dvůr

 

21. kolo

Sobota 22.4. 2023 10:00 TJ Roztoky : Podlesí B
Sobota 22.4. 2023 10:15 Nový Knín B : Daleké Dušníky B
Sobota 22.4. 2023 10:15 Březnice : Cembrit Beroun
Neděle 23.4. 2023 10:15 Sokol Králův Dvůr : Zdice
Neděle 23.4. 2023 10:15 Jesenice : Všeradice
Neděle 23.4. 2023 10:15 Žebrák : Tlustice

 

22. kolo

Sobota 29.4. 2023 10:15 Cembrit Beroun : TJ Roztoky
Sobota 29.4. 2023 10:15 Daleké Dušníky B : Sokol Králův Dvůr
Sobota 29.4. 2023 14:00 Tlustice : Březnice
Neděle 30.4. 2023 10:15 Podlesí B : Jesenice
Neděle 30.4. 2023 10:15 Všeradice : Nový Knín B
Neděle 30.4. 2023 10:15 Zdice : Komárov

 

23. kolo

Sobota 6.5. 2023 10:00 TJ Roztoky : Tlustice
Sobota 6.5. 2023 10:15 Nový Knín B : Podlesí B
Sobota 6.5. 2023 10:15 Březnice : Žebrák
Neděle 7.5. 2023 10:15 Sokol Králův Dvůr : Všeradice
Neděle 7.5. 2023 10:15 Jesenice : Cembrit Beroun
Neděle 7.5. 2023 14:00 Komárov : Daleké Dušníky B

 

24. kolo

Sobota 13.5. 2023 10:15 Cembrit Beroun : Nový Knín B
Sobota 13.5. 2023 10:15 Daleké Dušníky B : Zdice
Sobota 13.5. 2023 14:00 Tlustice : Jesenice
Neděle 14.5. 2023 10:15 Žebrák : TJ Roztoky
Neděle 14.5. 2023 10:15 Podlesí B : Sokol Králův Dvůr
Neděle 14.5. 2023 10:15 Všeradice : Komárov

 

25. kolo

Sobota 20.5. 2023 10:00 TJ Roztoky : Březnice
Sobota 20.5. 2023 10:15 Nový Knín B : Tlustice
Neděle 21.5. 2023 10:15 Zdice : Všeradice
Neděle 21.5. 2023 10:15 Sokol Králův Dvůr : Cembrit Beroun
Neděle 21.5. 2023 10:15 Jesenice : Žebrák
Neděle 21.5. 2023 14:00 Komárov : Podlesí B

 

26. kolo

Sobota 27.5. 2023 10:15 Březnice : Jesenice
Sobota 27.5. 2023 10:15 Cembrit Beroun : Komárov
Sobota 27.5. 2023 14:00 Tlustice : Sokol Králův Dvůr
Neděle 28.5. 2023 10:15 Žebrák : Nový Knín B
Neděle 28.5. 2023 10:15 Podlesí B : Zdice
Neděle 28.5. 2023 10:15 Všeradice : Daleké Dušníky B