Přípravné utkání: Stašov – Cembrit Beroun 2:3 (2:1)

19.3. 2017   A tým Přípravné utkání: Stašov - Cembrit Beroun 2:3 (2:1)

Přípravné utkání s týmem Stašova jsme sehráli v nedělním sychravém odpoledni na hřišti v Libomyšli. Z počátku držel míč na svých kopačkách soupeř ze Stašova a dostavál se tak do šancí, z nichž dokázal dvě proměnit. Do poločasu se nám ale povedlo snížit na rozdíl jedné branky po akci zimní posily Míry Větrovce. V druhém poločase se hra vyrovnala a po úniku 3 na 1 vyrovnal Marek Krumholz. Na konečný stav 2:3 upravil po povedené akci Čížka s Novotným prvně jmenovaný, když přeloboval brankáře. Bohužel i po vyhraném utkání nás nejvíce mrzela ztráta gólmana Pavla Červeného, který po střetu s jedním ze soupeřů utkání nedochytal. V brance ho nakonec perfektně zastoupil Pepa Klier.

Sestava: Červený – Landa, Celina, Malý, Uksa – Krumholz, Klier (Veselý), Větrovec, Beňo – Čížek, Novotný D.

Branky: Větrovec, Krumholz, Čížek

Rozhodčí: Šnajdr J.