Přípravné utkání: Cembrit Beroun – TJ Roztoky 5:1 (1:0)

20.8. 2017   A tým Přípravné utkání: Cembrit Beroun - TJ Roztoky 5:1 (1:0)

Generálku před začátkem sezóny jsme si odbyli na domácím hřišti proti TJ Roztoky. Výkop proti soupeři hrajícímu III. třídu okresu Rakovník byl pro domácí utkání v netradičním čase 17:00. V první půli jsme měli míč častěji na kopačkách a vytvořili si několik slibných gólových situací. Proti výborně chytajícímu brankáři hostí, jsme se ale dokázali prosadit v prvních pětačtyřiceti minutách jen jednou.

V druhé půli jsme soupeře o něco více zamáčkli na vlastní polovinu . Také jsme dokázali proměnit více brankových příležitostí. Roztočtí hrozili hlavně z rychlých protiútoků, se kterými si ale naše obrana s brankářem Jardou Ilkem v zádech dokázala úspěšně poradit.

V neděli 27.8. na svém hřišti již sehrajeme první utkání III. třídy proti Libomyšli. Výkop je již stanoven na tradičních 10:15.

Sestava: Červený (Ilko) – Landa, Malý, Klier (Schýbal), Veselý – Sládek, Beňo (Uksa), Hampl (Exner), Nápravník – Novotný, Paluska

Branky: 2x Paluska, Veselý, Klier, Nápravník

Rozhodčí: Špicl J.