Cembrit Beroun – Březová 4:6 (1:3)

18.10. 2018   A tým Cembrit Beroun - Březová 4:6 (1:3)

Opět nám chybělo několik hráčů a lepili jsme sestavu jak se dalo. S papírově slabším soupeřem, který dosud dal pouze 5 branek jsme zápas o 6 bodů nezvládli.

Začali jsme dobře a v 5. minutě se po umístěné střele Novotného dostali do vedení 1:0. Z následného tlaku mohl zvýšit Helebrant, ale hlavičkoval těsně mimo branku. Hosté v 18. minutě z ojedinělého centru Spoustou vyrovnali na 1:1. Ve 29. min. zahrával trestný kop z 20m Dupač a přesnou střelou poslal hosty do vedení 1:2. Ve 39. min. obrana zapomněla na M. Svobodu, který přízemní střelou z 10m překvapil brankáře – 1:3.

Po změně stran jsme se více tlačili do útoku a hosté hráli už jen na brejky. V 52. minutě jim jeden dokonale vyšel a J. Kadlc zvýšil na 1:4. V 54. min. konečně přišla akce na kterou se dalo dívat, po ose Landa Paluska se zblízka prosadil Helebrant a snížil na 2:4. V 63. min. unikl do otevřené obrany Beneš, prošel po brankové čáře jeho střelu sice náš brankář vyrazil, ale důrazem se prosadil Svoboda a zvýšil na 2:5. V 69. min. po další chybné rozehrávce hasil situaci v pokutovém území Vydra a z nařízené penalty se Spousta nemýlil – 2:6. Ihned po rozehrávce k v pokutovém území k odraženému míči dostal Veselý, který propálil vše co mu stálo v cestě 3:6. V 80. minutě Větrovec s přehledem proměnil pokutový kop a snížil na konečných 4:6.

Sestava: Grygar – Veselý, Vydra, Větrovec, Janeček (65. Novotný M.) – David (46. Sládek), Beňo, Novotný D., Landa – Paluska (73. Klier), Helebrant (70. Čížek)

Branky: 5. Novotný D., 54. Helebrant, 72. Veselý, 80. Větrovec

Rozhodčí: Špicl – Sekerka, Juppa