Cembrit Beroun – Stašov 4:2 (1:1)

24.4. 2019   A tým Cembrit Beroun - Stašov 4:2 (1:1)

Stašov začal neohroženě. Již ve 3. min. postupoval T. Eichenmann sám na brankáře, ale naštěstí minul branku. Chvíli na to Fiala zblízka trefil jen boční tyč. Poté po rychlém protiútoku hasil situaci na poslední chvíli stoper Malý. Teprve ve 12. min. se povedl průnik Ličíkovi, jeho zakončení ze 4m zázračně vychytal brankář Trpálek. V 16. min. našel Malý na křídle Landu, který si naběhl za obránce a ze 13m křižnou střelou nás poslal do vedení – 1:0. Po rohu Palusky hlavičkoval nebezpečně ze 7m Helebrant. Ve 35. min. se prosadil mezi zadáky T. Eichenmann ale jeho gólovou střelu z úrovně penalty bravurně zlikvidoval Ilko. Ve 38. min. zaváhal Veselý, rychlý a důrazný Andrlík se dostal snadno k brejku a přehodil našeho brankáře 1:1.

Po změně stran centr Vydry neudržel brankář Trpálek, ale pomohlo mu břevno. Následný protiútok hostí opět vyřešil s přehledem hrající Malý. V 68. min. nás poslal do vedení Paluska, když zakončil pěknou akci po ose Vydra – Ličík – 2:1. Bohužel z vedení jsme se neradovali dlouho. V 69. min. nechala obrana příliš času M. Eichenmannovi, aby se otočil na penaltě a přesnou střelou k tyči vyrovnal na 2:2. Naráz byl Stašov více na míči, ale nám tentokrát pomohl bojovný závěr. V 82. min. střelu Helebranta z 22m, sice zastavila tyč, ale čich na góly prokázal Malý a zblízka dorazil na 3:2. V 90. min. vybojoval míč Klier pro Vydru, ten obešel hostujícího stopera, z očí do očí brankáři se nemýlil a pečetil domácí výhru na 4:2.

Sestava: Ilko (46. Grygar) – Veselý (46. Ungr, 61. Novotný), Malý, Šťastný, Landa – Vydra, Ličík (81. Klier), Helebrant, Novotný D. – Paluska, Čížek (77. David)

Branky: 16. Landa, 66. Paluska, 82. Malý, 90. Vydra

Rozhodčí: Špicl – Juppa, Závora

Diváků: 160

Více fotografií z utkání naleznete v galerii →

Text: IS/MK Foto: Pavel Jonáš