Trubín – Cembrit Beroun 3:2 (2:0)

2.10. 2019   A tým Trubín - Cembrit Beroun 3:2 (2:0)

Málo vídaný úvodní tlak v podání Trubína nás dokonale zaskočil a nevzpamatovali jsme se z něj po celý poločas. Domácí během něj zahodili čtyři tutovky. K tomu výrazně přispěl neuvěřitelnými zákroky brankář Jarda Ilko a držel tak naše naděje. Po změně stran jsme se výrazně zlepšili až to vypadalo, že neodjedeme s prázdnou.

Oba týmy nastoupili momentálně v nejsilnějších sestavách. Hru Trubína dirigovali Jiří a Radek Kličkovi a naši hráči nevěděli co hrát. Díky brankáři ale odolávali až do 31. minuty, v ní se po křídelní akci ocitl sám před brankou Vokáč a z 1 metru propasíroval do sítě takový „ušmudlaný gól“ – 1:0. Hned ve 33. min. se R. Klička elegantně uvolnil přes dva protihráče a z 19m trefil krásně pod břevno – 2:0.

Na našich hráčích byla od úvodního hvizdu druhé půle, kdy jsme začali hrát z kopce a s větrem v zádech, vidět výrazná změna – více agresivity, napadání rozehrávky a v 52. min. krásný gól Šťastného, který vyslal pumelenici z 33m – 2:1. Po chvíli Landa vysunul do ideální pozice Palusku, který bohužel ze 3m nedokázal přehodit sedícího brankáře. Po Zednikově pasu pěkně zakončoval z voleje David, který jen těsně přestřelil. Poté jsme se ale již radovali. R. Beňo si na pravém křídle naběhl na centr a rozvlnil síť. Bohužel pomezní rozhodčí signalizoval ofsajdovou pozici jiného hráče a gól tak nebyl uznán. Zápas rozhodla sporná penalta na druhé straně. Po dlouhém pasu šli do souboje domácí Vokáč a vyběhnuvší brankář Ilko. Útočník odehrál míč a souboj dohrál šlapákem na koleno našeho brankáře, k našemu překvapení a radosti domácích se kopala penalta, kterou s přehledem proměnil nejlepší hráč zápasu R. Klička 3:1. I tak jsme se snažili o závěrečný nápor, ale podařilo se nám již jen snížit na 3:2, když trestný kop z 19m precizně zatočil přes zeď kapitán Malý. Po prvním poločase to s námi vypadalo na ručník, ale po změně stran se o výsledek báli domácí. Za bojovnost a nasazení ve druhé půli jsme si tak vysloužili potlesk a děkovačku od našich fans.

Sestava: Ilko – Zednik (83. Novotný M.), Malý, Šťastný, Landa – Beňo R., Helebrant (84. Uksa), Nápravník L. (46. David), Nápravník Z. – Paluska, Novotný D.

Rozhodčí: Špicl – Franc, Plecitý

Diváků: 120

Více fotografií z utkání naleznete v galerii →

Text: JK/IS Foto: Pavel Jonáš