Mladší žáci – FK Králův Dvůr B – Cembrit Beroun 2:1 (1:1)

24.9. 2020   Mladší žáci Mladší žáci - FK Králův Dvůr B - Cembrit Beroun 2:1 (1:1)

Dne 23.9.2020 jsme zavítali na další soutěžní zápas do Králova Dvora. Tešně před začátkem zápasu nám na hřiště trochu sprchlo, a tak jsme se mohli těšit na rychlý fotbal plný osobních soubojů.

Hned od úvodu se do nás soupeř pustil s vervou a hlavně naši obránci měli co dělat, aby se soupeřem udrželi tempo. To se nám dařilo jen do 10. min., kdy se podařilo domácím skórovat, 0:1. Pak jsme se začali prosazovat i my, a v 16. min. se nám podařilo po ose Honza, Jirka Sch. a Jirka J. vyrovnat. Od té chvíle se začalo utkání odehrávat od jedné branky k druhé, kde ale šance likvidovali skvěle chytají brankáři. Za zmínku snad už jen stojí střela, kterou vyslal Jirka Sch. z hranice vápna. Ke vší smůle ale míč skončil jen na levé tyči.

I v úvodu druhého poločasu měl ze hry více soupeř. Svojí dobrou kombinační hrou nám zatápěl hlavně v obraně. Ale co prošlo za naší obranu, skvěle likvidoval Maty v brance. Ve 14. min. měl soupeř možnost zahrávání přímého kopu, který ale pro naši spokojenost neskončil v brance. Necelých 10 min. před koncem se podařilo soupeři jeden ze svých mnoha brejků proměnit ve vedoucí gól. Pak jsme se hnali za vyrovnáním, kdy největší šanci měl Šimon, který ale trefil tyč a z následné dorážky trefil Jirka J. jen obránce. Pak se opět dostal do šance Šimon, když mu před branku nahrál Honza, ale Šimonovi se nepodařilo nastavit nohu tak, aby trefil míč do branky a nepřestřelil.

S možná nejtěžším soupeřem v berounské skupině jsme tedy těsně prohráli. Bohužel, i přes dobrý výkon, je to již třetí prohra se soupeřem z popředí tabulky. Abychom dokázali vítězit i s těžkými soupeři, budeme muset ještě více přidat. Zejména v důrazu v osobních soubojích, ve větším pohybu bez míče a větším klidu v zakončení. Berounským kabrňákům nazdar!

Sestava: Maty Adamec (B), Matouš Winkler (K), Honza Benech, Jirka Jakubíček, Adam Suchitra, Martin Patera, Martin Dřevěný, Šimon Kelner, Jirka Schneider, Maty Fára a Maty Pospíšil

Branka: Jirka J.

Text: JSch , JiP Foto: DuB