Tetín – Cembrit Beroun 0:0

12.10. 2021   A tým

Na velmi nerovném tvrdém terénu a s neposekanou a vysokou travou se fotbal opravdu moc hrát nedal. Cembritu v sestavě stále chybělo několik zraněných opor. Navíc L. Helebrant odkulhal již z rozcvičky a O. Petráš odstoupil již v prvním poločase. Utkání bylo vyrovnané s několika šancemi na obou stranách. Domácí měli k dispozici několik standardních situací z hranice vápna, ale brankář Ilko předvedl několik dobrých zákroků a tým podržel. V 88. minutě byl po druhé žluté kartě za držení soupeře vyloučen R. Szalai. Přesto jsme v deseti hráčích měli největší šanci v celém utkání, kdy M. Novák postupoval sám na brankáře. Sudí Hájek však zcela nepochopitelně odpískal ofsajd, přestože našemu útočníkovi přímo před zraky hlavního rozhodčího do šance zcela evidentně přihrál domácí hráč a signalizace mladého asistenta tak byla bezpředmětná. Tato hrubá chyba rozhodčího oprávněně vyvolala velké emoce u hráčů i diváků. S Tetínem jsme se tak rozešli smírně 0:0.

Sestava: Ilko – Veselý, Beňo R., Landa, Novotný M. (46. David) – Malý, Petráš (38. Uksa), Szalai, Novotný D. – Novák, Paluska

Rozhodčí: Hájek – Sekerka, Fikrle