Cembrit Beroun – Nižbor 2:7 (2:4)

19.10. 2021   A tým

Výborný začátek utkání, kdy jsme šli dvakrát do vedení na 1:0 brankou D. Novotného a 2:1 po střele V. Zednika, a ani předváděná hra vůbec nenasvědčovala tomu, že bychom měli schytat sedmi-gólový debakl. Bohužel chyby v obraně nám byly osudné. Rychlá vyrovnání a otočka na 2:4 do poločasu byla krutá. Trápení však nebyl konec. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně. R. Szalai obešel pět hráčů i gólmana, ale domácí stoper míč vyhlavičkoval z brankové čáry. Z protiútoku pak Nižbor zvýšil na 2:5 a bylo vymalováno. Nám se nic nedařilo a hostům do sítě padlo sedm z osmi střel. Pochvalu zaslouží naši fanoušci, kteří tým, dlouhodobě oslabený mnoha zraněnými, povzbuzovali i za nepříznivého stavu.

Sestava: Ilko – Veselý, Vydra, Landa, Šťastný (46. Uksa) – Beňo R., Zednik, Szalai, Novotný D. – Novák, Ličík

Rozhodčí: Červenka – Bidšovský, Bartoš