Zaječov – Cembrit Beroun 3:1 (1:0)

3.11. 2021   A tým

V utkání prvního s druhým týmem tabulky to nebyl nijaký pěkný fotbal. Vyrovnaná první půle přinesla jen několik málo příležitostí na každé straně. Těsně před půlí jsme však zaváhali v rozehrávce při poskytnuté výhodě a domácí nás potrestali gólem do šatny. Po tvrdém faulu musel v poločase odstoupit brankář Ilko. Po poločase zahráli výborně domácí rohový kop a dostali se do vedení 2:0. Na druhé straně gólovou hlavičku Nováka vytěsnil nad břevno domácí brankář Štěpánek. V 87. min. nám svitla naděje po vyrovnávací hlavičce Nováka. Závěrečná snaha o vyrovnání byla spíše už jen křečí a domácí z brejku do otevřené obrany trestali na 3:1.

Sestava: Ilko (46. Červený) – Veselý, Landa, Beňo R., Uksa (52. Hampl) – Zednik (78. Klier), Szalai, Vydra, Novotný D. – Novák, Ličík

Rozhodčí: Špivák – Kareš, Franc