Nový Jáchymov – Cembrit Beroun 0:2 (0:1)

22.4. 2022   A tým

Utkání na květnou neděli se hrálo na výborně připraveném trávníku v Novém Jáchymově. Všichni na něj chceme nejlépe co nejrychleji zapomenout. Kvůli zranění, nemocem a práci chybělo několik opor, což se projevilo zejména ve druhém poločase, když se nám zranili hráči a nebyl nikdo na střídání. V prvním poločase jsme ještě předvedli dobrý výkon, kdy jen kvůli neuznané brance Palusky jsme šli do kabin s těsným skóre 2:1. Po půli po zranění Zednika a Šťastného se nám však sesypal střed hřiště a domácí Frydrych si na hřišti dělal co chtěl, sám vstřelil tři branky a dalších šest připravil pro své spoluhráče. Závěrečný hvizd sudího Hájka po desátém gólu tak byl pro nás vysvobozením.

Sestava: Červený – Veselý, Helebrant, Landa, Beňo – Paluska, Novotný D., Zednik (69. Klier), Šťastný (43. Uksa) – Novák, David

Rozhodčí: Hájek – Sekerka, Špivák