Proběhla podzimní údržba hřiště

30.10. 2023   Klub Proběhla podzimní údržba hřiště

Před zimní přestávkou dostalo naše hřiště dárek v podobě údržby od specializované firmy. – celý článek »


Ohlédnutí za podzimem mladších přípravek

30.10. 2023   Mladší přípravka Ohlédnutí za podzimem mladších přípravek

Koncem října se odehrály poslední turnaje okresní soutěže mladších přípravek a je čas trošku se ohlédnout zpět, jak se letos našim ročníkům 2015 a 2016 dařilo.

V soutěži jsme měli přihlášeny tři týmy pod vedením trenérů Pavla, Standy a Tomáše a každý do sezony vstupoval s jinými ambicemi, hlavní cíl ale byl všude stejný – fotbalem se bavit.

Každý tým odehrál 6 turnajů po pěti zápasech a celkem jsme tak nastoupili do 90 zápasů. Skvělé je, že se nám do těchto zápasů podařilo zapojit celkem 34 malých hráčů našeho klubu, což považuji za opravdu skvělé číslo.

A jak se tedy jednotlivým týmům dařilo:
A tým – celý článek »


Milan Baroš navštívil tréninky mládeže

24.10. 2023   Klub Milan Baroš navštívil tréninky mládeže

Ve čtvrtek 7.9. přijel na Cembrit na trénink našich přípravek a žáků bývalý reprezentant a vítěz Ligy mistrů s Liverpoolem Milan Baroš. Odpovídal na zvídavé otázky našich nejmladších hráčů a hráček a poté proběhla autogramiáda. Se všemi se Milan ochotně vyfotil. Obrovský zážitek pro kluky a holky, trenéry i rodiče.

Foto: Pavel Jonáš – celý článek »


Soustředění mládeže

29.8. 2023   Mládež Soustředění mládeže

V předposledním srpnovém týdnu se naše mládež zúčastnila fotbalového soustředění pod vedením našich trenérů. – celý článek »


Starší přípavka v krajské soutěži

27.7. 2023   Starší přípravka Starší přípavka v krajské soutěži

Kluci ročníku 2012 – tým Starší Přípavky SK Cembrit „A“ pod vedením trenérů Petra Dřevěného a Luboš Mareše se letošní sezonu přihlásil do nově vzniklé Krajské soutěže starších přípravek. Do této sezóny žádné středočeské krajské soutěže přípravek nebyly a přípravky mohly hrát jen na okresní úrovni.

Krajskou soutěž hraje 27 týmů rozdělených do 5 skupin. V té s Cembritem jsou Povltavská Fotbalová Akademie, MFK Dobříš, Spartak Příbram, Slavia Jesenice a Olympie Dolní Břežany. Kluci Cembritu si nevedou vůbec špatně, proti týmům s věhlasnějším jménem, kde dospělí hrají krajské soutěže nebo dokonce ČFL, hrají více než vyrovnané zápasy. Po čtyřech turnajích z pěti jsou dokonce o – celý článek »


Rozlosování soutěží pro sezónu 2023/2024

20.7. 2023   Klub Rozlosování soutěží pro sezónu 2023/2024

Ve čtvrtek 17. července proběhl ve Stašově losovací aktiv. – celý článek »