U11 na turnaji v Německu

18.5. 2024   Starší přípravka U11 na turnaji v Německu

Stává se tradicí vysílat naše hráče mládeže na zahraniční turnaje do Německa. Tentokrát náš klub reprezentují borci z ročníku 2013, kteří ve své kategorii U11 vládnou celému Okresnímu přeboru a v Krajské soutěži s velkým náskokem vévodí skupině o 7.-12. místo. Tak jim držme palce.

celý článek »

Obnova zděného zázemí klubu

22.3. 2024   Klub Obnova zděného zázemí klubu

Na hřišti bylo i přes zimní přestávku živo. Na původních základech jsme se pustili do obnovy zděného zázemí klubu zničeného při povodních v roce 2002. Tehdy jsme neměli prostředky a ani potřebu šatnu opravit. Přes 20 let byla obnova mimo naše možnosti, ale s rozvojem oddílu jsme museli tuto akci zahájit.

Je to projekt většího rozsahu než jsou naše finanční možnosti. Pro letošek jsme vybudovali podestu a přizpůsobili výšce okolí. Další fází bude hrubá stavba, která bude mít dispozice odpovídající současným potřebám. Přesný časový harmonogram nemáme. Dnes je všechno o financích. Budeme zkoušet získat finanční prostředky z dotačních titulů k tomu určených. Plány máme velké, – celý článek »


Veselé vánoce a šťastný nový rok

23.12. 2023   Klub Veselé vánoce a šťastný nový rok

Děkujeme všem našim fanouškům, sponzorům, hráčů a hráčkám, trenérům, členům výboru za uplynulý rok a těšíme se na Vás v roce následujícím. Přejeme všem krásné a klidné prožití vánočních svátku a šťastný nový rok. – celý článek »


Proběhla podzimní údržba hřiště

30.10. 2023   Klub Proběhla podzimní údržba hřiště

Před zimní přestávkou dostalo naše hřiště dárek v podobě údržby od specializované firmy. – celý článek »


Ohlédnutí za podzimem mladších přípravek

30.10. 2023   Mladší přípravka Ohlédnutí za podzimem mladších přípravek

Koncem října se odehrály poslední turnaje okresní soutěže mladších přípravek a je čas trošku se ohlédnout zpět, jak se letos našim ročníkům 2015 a 2016 dařilo.

V soutěži jsme měli přihlášeny tři týmy pod vedením trenérů Pavla, Standy a Tomáše a každý do sezony vstupoval s jinými ambicemi, hlavní cíl ale byl všude stejný – fotbalem se bavit.

Každý tým odehrál 6 turnajů po pěti zápasech a celkem jsme tak nastoupili do 90 zápasů. Skvělé je, že se nám do těchto zápasů podařilo zapojit celkem 34 malých hráčů našeho klubu, což považuji za opravdu skvělé číslo.

A jak se tedy jednotlivým týmům dařilo:
A tým – celý článek »


Milan Baroš navštívil tréninky mládeže

24.10. 2023   Klub Milan Baroš navštívil tréninky mládeže

Ve čtvrtek 7.9. přijel na Cembrit na trénink našich přípravek a žáků bývalý reprezentant a vítěz Ligy mistrů s Liverpoolem Milan Baroš. Odpovídal na zvídavé otázky našich nejmladších hráčů a hráček a poté proběhla autogramiáda. Se všemi se Milan ochotně vyfotil. Obrovský zážitek pro kluky a holky, trenéry i rodiče.

Foto: Pavel Jonáš – celý článek »