Soustředění mládeže

1.9. 2022   Mládež Soustředění mládeže

Minulý týden proběhlo již tradiční soustředění týmů mládeže v Borovici u Mukařova okr. Mnichovo Hradiště. O 80 dětí se staral tým 11 trenérů, o zdraví všech profesionální zdravotník Michal Hora – kterému tímto děkujeme za péči a starostlivost. Soutředění bylo úspěšné nejen po fotbalové stránce, ale i stmelování kolektivů malých fotbalistů. Pro některé nejmenší to byla první zkušenost bez rodičů. Bylo to skvělé, příští rok pojedeme zas.

celý článek »

Roslosování turnajů přípravek

29.8. 2022   Starší přípravka Roslosování turnajů přípravek

LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2022 – pátek 19. srpna 2022 – TMAŇ – Kulturní dům – celý článek »


Rozlosování soutěží

19.8. 2022   Klub Rozlosování soutěží

V neděli 24. července proběhl na Tmani losovací aktiv. – celý článek »


Cembrit Beroun – Stašov 3:2 (1:1)

22.4. 2022   A tým

Sestava: Janda – Veselý, Landa, Helebrant, Novotný M. – Novotný D., Petráš, Čížek, Malý, Janeček – Novák

Rozhodčí: Divilek – Hájek, Pos

Diváků: 50

Text: JK – celý článek »


Nový Jáchymov – Cembrit Beroun 0:2 (0:1)

22.4. 2022   A tým

Utkání na květnou neděli se hrálo na výborně připraveném trávníku v Novém Jáchymově. Všichni na něj chceme nejlépe co nejrychleji zapomenout. Kvůli zranění, nemocem a práci chybělo několik opor, což se projevilo zejména ve druhém poločase, když se nám zranili hráči a nebyl nikdo na střídání. V prvním poločase jsme ještě předvedli dobrý výkon, kdy jen kvůli neuznané brance Palusky jsme šli do kabin s těsným skóre 2:1. Po půli po zranění Zednika a Šťastného se nám však sesypal střed hřiště a domácí Frydrych si na hřišti dělal co chtěl, sám vstřelil tři branky a dalších šest připravil pro své spoluhráče. Závěrečný hvizd sudího Hájka – celý článek »


Cembrit Beroun – Drozdov 1:3 (0:2)

22.4. 2022   A tým

První utkání jarní sezóny na domácí půdě přilákalo 90 diváků, ti však odcházeli po utkání zklamaní, protože jsme si připsali první jarní porážku. Úvod přitom nic takového nenaznačoval, břevno Nováka, velká šance Helebranta a další nebezpečné situace před soupeřovou brankou. Hosté se dostali poprvé před naší branku a hned to skončilo gólem. Po další individuální chybě už jsme prohrávali 0:2. Do druhé půle jsme nastupovali s vidinou, že sklapne Csaplárova past. Zranění prstu si vynutilo střídání brankáře Ilka, za kterého zaskočil kapitán Malý a předvedl několik kvalitních zákroků. Trenér prostřídal hráče a změnil rozestavení. Z tlaku vyústila branka Šťastného na 1:2 a už jen další – celý článek »