Rozpis a výsledky

Mladší přípravka
1. kolo | 2. kolo | 3. kolo | 4. kolo | 5. kolo | 6. kolo

 

Konečné pořadí – jaro 2019

Skupina „SA“ – (SF)
# Klub Skóre Body
1. FK Králův Dvůr A 125:28 74
2. Cembrit Beroun A 128:54 60
3. Chodouň / Libomyšl 99:63 53
4. ČL-U Beroun A 74:92 39
5. Loděnice 64:115 25
6. FK Králův Dvůr B 30:169 4

Skupina „U1“
# Klub Skóre Body
1. Sokol Králův Dvůr 87:23 47
2. Liteň 72:31 46
3. Hýskov 43:50 28
4. Cembrit Beroun B 39:43 25
5. Chrustenice 20:107 1


 

1. kolo

Sobota 6.4. 2019 10:00 – ČL-U Beroun A (UMT)
1. Cembrit Beroun A 22:6 13
2. Chodouň / Libomyšl 21:8 11
3. FK Králův Dvůr A 19:5 9
4. Loděnice 9:9 7
5. FK Králův Dvůr B 5:25 1
6. ČL-U Beroun A 6:29 1

 

Sobota 6.4. 2019 9:00 – Sokol Králův Dvůr (UMT)
1. Liteň 10:0 10
2. Sokol Králův Dvůr 10:1 10
3. Hýskov 6:7 6
4. Cembrit Beroun B 3:11 1
5. Chrustenice 3:13 1


 

2. kolo

Sobota 13.4. 2019 14:00 – FK Králův Dvůr A
1. FK Králův Dvůr A 18:5 15
2. Cembrit Beroun A 19:11 8
3. Loděnice 19:13 8
4. ČL-U Beroun A 13:14 6
5. Chodouň / Libomyšl 14:14 5
6. FK Králův Dvůr B 3:29 0

 

Sobota 13.4. 2019 10:00 – Chrustenice
1. Liteň 21:8 12
2. Sokol Králův Dvůr 20:6 9
3. Cembrit Beroun B 9:11 6
4. Hýskov 12:14 3
5. Chrustenice 5:28 0


 

3. kolo

Sobota 27.4. 2019 10:00 – Cembrit Beroun A
1. FK Králův Dvůr A 22:3 15
2. Chodouň / Libomyšl 21:10 12
3. ČL-U Beroun A 14:14 7
4. Cembrit Beroun A 19:12 6
5. Loděnice 7:25 2
6. FK Králův Dvůr B 6:25 1

 

Sobota 27.4. 2019 14:00 – Cembrit Beroun B
1. Liteň 16:6 12
2. Cembrit Beroun B 13:9 9
3. Sokol Králův Dvůr 13:8 4
4. Hýskov 5:10 4
5. Chrustenice 7:21 0


 

4. kolo

Sobota 4.5. 2019 10:00 – FK Králův Dvůr B
1. FK Králův Dvůr A 29:5 12
2. Cembrit Beroun A 27:7 12
3. Chodouň / Libomyšl 17:6 10
4. ČL-U Beroun A 11:16 7
5. Loděnice 10:31 1
6. FK Králův Dvůr B 4:34 1

 

Sobota 4.5. 2019 10:00 – Hýskov
1. Sokol Králův Dvůr 26:2 12
2. Liteň 15:12 6
3. Cembrit Beroun B 8:10 6
4. Hýskov 7:12 6
5. Chrustenice 3:23 0


 

5. kolo

Sobota 18.5. 2019 10:00 – Chodouň / Libomyšl
1. Cembrit Beroun A 18:6 11
2. FK Králův Dvůr A 16:5 11
3. Chodouň / Libomyšl 14:12 9
4. ČL-U Beroun A 9:10 4
5. Loděnice 10:18 3
6. FK Králův Dvůr B 6:22 1

Sobota 18.5. 2019 10:00 – Liteň
1. Sokol Králův Dvůr 18:6 12
2. Hýskov 13:8 9
3. Liteň 10:5 6
4. Cembrit Beroun B 6:9 3
5. Chrustenice 2:22 0


 

6. kolo

Sobota 25.5. 2019 10:00 – Loděnice
1. ČL-U Beroun A 21:9 13
2. FK Králův Dvůr A 21:5 12
3. Cembrit Beroun A 23:12 10
4. Chodouň / Libomyšl 12:13 6
5. Loděnice 9:19 3
6. FK Králův Dvůr B 6:34 0