Rozpis a výsledky

Starší přípravka

 

Konečné pořadí – jaro 2018

Skupina G

# Klub Skóre Body
1. Trubín / ČL-U Beroun 105:42 70
2. Králův Dvůr B 72:48 49
3. Králův Dvůr A 54:44 47
4. Sokol Kr. Dvůr A 66:55 45
5. Cembrit Beroun A 61:58 45
6. Sokol Kr. Dvůr B 21:132 6

Skupina J

# Klub Skóre Body
1. Liteň 62:35 40
2. Zdice 43:34 37
3. Chrustenice 35:31 33
4. Nižbor 35:49 22
5. Cembrit Beroun B 28:54 13

 

1. kolo

Skupina G

Sobota 14.4. 2018 10:00 – Sokol Králův Dvůr A (UMT)
1. Trubín / ČL-U Beroun 18:5 12
2. Králův Dvůr A 14:4 11
3. Sokol Kr. Dvůr A 11:8 9
4. Králův Dvůr B 6:6 7
5. Cembrit Beroun A 5:12 4
6. Sokol Kr. Dvůr B 2:21 0

Skupina J

Neděle 22.4. 2018 10:00 – Chrustenice
1. Zdice 16:6 12
2. Liteň 18:11 9
3. Chrustenice 10:8 6
4. Nižbor 7:14 3
5. Cembrit Beroun B 6:18 0

 

2. kolo

Skupina G

Neděle 24.4. 2018 15:00 – Trubín / ČL-U Beroun
1. Trubín / ČL-U Beroun 21:3 15
2. Cembrit Beroun A 10:7 9
3. Králův Dvůr A 7:6 7
4. Králův Dvůr B 7:7 7
5. Sokol Kr. Dvůr A 9:10 6
6. Sokol Kr. Dvůr B 1:22 0

Skupina J

Neděle 29.4. 2018 10:00 – Liteň
1. Nižbor 11:6 10
2. Liteň 13:5 8
3. Chrustenice 7:4 7
4. Zdice 3:10 3
5. Cembrit Beroun B 2:11 0

 

3. kolo

Skupina G

Úterý 8.5. 2018 15:00 – Králův Dvůr B
1. Trubín / ČL-U Beroun 25:8 15
2. Králův Dvůr B 11:9 9
3. Sokol Kr. Dvůr A 18:11 9
4. Cembrit Beroun A 11:15 6
5. Králův Dvůr A 3:7 6
6. Sokol Kr. Dvůr B 3:19 0

Skupina J

Sobota 6.5. 2018 10:00 – Nižbor
1. Zdice 10:5 10
2. Cembrit Beroun B 9:8 6
3. Liteň 10:7 5
4. Chrustenice 6:8 4
5. Nižbor 5:12 3

 

4. kolo

Skupina G

Sobota 12.5. 2018 10:00 – Králův Dvůr A
1. Trubín / ČL-U Beroun 17:5 13
2. Králův Dvůr A 7:9 9
3. Cembrit Beroun A 10:8 7
4. Sokol Kr. Dvůr A 11:12 6
5. Králův Dvůr B 9:10 6
6. Sokol Kr. Dvůr B 7:17 3

Skupina J
 

Neděle 13.5. 2018 9:00 – Zdice B
1. Zdice 11:3 12
2. Chrustenice 9:6 9
3. Liteň 7:7 6
4. Cembrit Beroun B 5:9 3
5. Nižbor 3:10 0

 

5. kolo

Skupina G

Neděle 20.5. 2018 14:00 – Cembrit Beroun A
1. Sokol Kr. Dvůr A 13:3 11
2. Králův Dvůr B 24:9 10
3. Cembrit Beroun A 12:4 10
4. Králův Dvůr A 11:6 8
5. Sokol Kr. Dvůr B 6:29 3
6. Trubín / ČL-U Beroun 0:15 0

Skupina J
 

Neděle 20.5. 2018 10:00 – Cembrit Beroun B
1. Liteň 14:5 12
2. Chrustenice 3:5 7
3. Nižbor 9:7 6
4. Cembrit Beroun B 6:8 4
5. Zdice 3:10 0

 

6. kolo

Skupina G

Neděle 27.5. 2018 14:00 – Sokol Králův Dvůr B (UMT)
1. Trubín / ČL-U Beroun 24:6 15
2. Králův Dvůr B 15:7 10
3. Cembrit Beroun A 13:12 9
4. Králův Dvůr A 10:12 6
5. Sokol Kr. Dvůr A 4:9 3
6. Sokol Kr. Dvůr B 2:24 0